11 שנג’ואו ישיקו 17 באוקטובר

לדברי CCTV ציטט את “טיימס בייג’ינג” דיווח ב -12 באוקטובר, תוכנית שנג’ואו החללית המאוישת 11 תשיק ב -17 באוקטובר בשעה הקבוצה להכפיל טיסה FY11 השנייה הרקטה מרכז שיגורי הלוויינים ג’יוקואן המסע הארוך המורכב משתי אסטרונאוטים גברים
רכב.

הוא דיווח כי 11 שנג’ואו Cigar Store למסלול לאחר אפנון פאזה במסלול, המפגש ואת העגינה עם המקדש השני היוו הרכבה.
האסטרונאוטים לבצע ניסויים לתוך המקדש השני.
בצע עצרת ביום 30, שתיים נפרדים, האסטרונאוטים לקחת הקפסולה בתמורה להצגת אתר נחיתה ראשית Siziwangqi.

פי המצגת ערוץ מיקרו הקבוצה הרשמית מדע וטכנולוגיה סין האווירית, 13 באוגוסט, תהליך שנג’ואו-העיתונות החללית המאוישת -11 תושלם כל עבודות הפיתוח במפעל, מועבר אל בייג’ינג ממרכז שיגורי הלוויינים ג’יוקואן, באזור השיגור לבצע הרכבה ובדיקה סופית.
המשימה העיקרית של החללית שנג’ואו מס

עשרה מאויש היא לספק כוח אדם המספקת שירותי תחבורה בחלל המקדש השני בפעילות הרכבת, פונקציות והערכת ביצועים נוספים מערכת תחבורה החלל המאוישת, במיוחד במסלול של תחנת החלל
מפגש וטכנולוגית עגינה; ומעבדת שטח המקדש השנייה לאחר השלמת אסטרונאוטי אמצע תושב עגנה בדיקה, את היכולת לבצע שילוב של משימת ערכת האסטרונאוטים לחיות, לעבוד והגנת בריאות יכולות, ואסטרונאוטים.

המקדש השני מבוסס על מעבדת שטח מקדש מטרה אחת של מוצרי גיבוי מטוסים משופרות על הפיתוח, באורך כולל של 10.4 מ ‘, באמצעות תצורת תא JEM ומשאבי תא השני, במסלול אף חיים מתוכננים של לא פחות מ -2 שנים, על פי רוב
המשימה היא לקבל חללית גישה מאוישת וחלליות מטען, ניסויי מדעי חלל, כדי לאמת את בניית תחנת החלל, והפעלה של טכנולוגיות מפתח, היא תחושה אמיתית של מעבדת החלל הראשונה.

קודם 6 באוגוסט בהתאמה, כדי לבצע את המקדש השני שנג’ואו השקת ה -11 של המשימה והרקטה המובילה Long March השני FT2 Long March II F במרחק העשר הגיעה למרכז שיגורי ג’יוקואן בלווין, זו הפעם הראשונה ששני הסיבובים
רקטה מועברת להשיק אתר לבצע מטלות בו-זמנית.
שני זה רקטות לאחר השלמת כל עבודות הפיתוח על ידי תהליך לפני יציאתם את המפעל על עזיבתו 3 באוגוסט בייג’ינג, מועבר על ידי אתר השיגור למרכז השיגורים רכבות ג’יוקואן בלוויין.

15 בספטמבר מרכז שיגורי הלוויינים ג’יוקואן של סין בשימוש הרקטה השנייה המסע הארוך בהצלחה במעבדת שטח המקדש השני FT2 בהצלחה למסלול, להשיק בהצלחה מלאה.

ארוכה שתי רקטות F שמשו לשגר חללית מאוישת רקטות הקניינית שלנו, ליהנות & ldquo; שמים & rdquo; מוניטין.
בוצע רכב חללי והשקת 10 שנג’ואו משימה 2nd מקדש 12 משימות השקה, & ldquo; שמים & rdquo; ארוך F שמרה על שיעור הצלחה של 100%.