מתכות יקרות מכדור הארץ 4.45 מיליארדים שנים, התנגשות כוכב גדולה

מדענים ארוכים שערו על כדור הארץ

זהב ומתכות יקרות אחרות עלולים להיוצר בכמה אירוע קטן מטאוריט השפעה, אך מחקר חדש קורא תיגר על התאוריה כי התנגשות גדולה של כדור הארץ עם כוכב אחר כדור ארץ יכול לייצר כל המתכות היקרות.

על פי ה”דיילי מייל הבריטי דיווח כי זמן רב, מדענים שיערו המתכות היקרות של כדור הארץ (זהב ופלטינה) נוצרת התנגשות מטאוריט מספר קטן, אך המחקר האחרון תיגר על התיאוריה כי כדור הארץ ואת לפני 4.45 מיליארד שנה אחרים
התנגשות גדולה של כדור הארץ יצרה מתכת יקרה.

המחקר האחרון מראה כי האבולוציה של אירוע ההתנגשות האלימה של כדור הארץ בהיסטוריה של הרבה פחות מכפי שהוערך תחילה.
מכון טוקיו של חוקרים טכנולוגיה הראשי האחראי לניסוי, הם בנו מודל ממוחשב, לעקוב ולנתח את תהליך הפיתוח של שנות ארץ 300 מיליון אחרי הלידה.
זהו מדען ניתוח מעקב

cigarettes טווח זמן הארוך ביותר באבולוצית כדור הארץ store, זה הראה התנגשות עיקרית שהיוותה את המתכות יקרות האדמה, ולא בעבר חשב ניסיון רב התנגשויות מטאוריט קטנות רבות.
הנוכחות של רמות גבוהות יותר של מתכות יקרות ליד שטח הפנים של כדור הארץ, וזה מאוד מפתיע מדענים, הם בדרך כלל חושבים על פיקדונות מתכות יקרות באדמה סביב הגרעין הפנימי של כדור הארץ.
לפני ההיווצרות של מתכות אדמת

היקרות הוא & ldquo; לאחר ידי TLC & rdquo; התאוריה להסביר את התאוריה כי התנגשות כדור הארץ של חומר זר במהלך בתצהיר המתכות הכבד שלך בקרבת פני השטח של כדור הארץ.
מפנה & ldquo; לאחר ידי TLC & rdquo; כאשר התיאוריה, גיאולוג אימפריאל קולג ‘בלונדון מתיאס – וויל בירד (מתיאס Willbold) ציין כי תיאוריה זו שתקום לאחר הגרעין הפנימי של כדור הארץ, פגיעת מטאוריט בכדור הארץ לפני היווצרות של גשם גדול
מתכות יקרות.
מטאוריטים אלה מכילים זהב, מעטפת ואת הקרום היבשתי מלא הרבה זהב.
מדעני

הדמיית המחשב האחרון של כדור הארץ, הירח ומאדים & ldquo; & rdquo;, ריכוז מתכת נחשב רק התנגשות גדולה של כדור הארץ שיכולה ליצור את כל המתכות היקרות.
הם מאמינים כי תהליך של 4.45 מיליארד שנים, התנגשות של כדור הארץ עם כוכב אחר להיווצרות הירח, כדור הארץ הביא הרבה מתכות יקרות.
הקודם & ldquo זה; לאחר ידי TLC & rdquo; פרספקטיבות תיאורטיות עקבי.

במקביל, הם לעתים רחוקות התוצאות גם להראות את פסולת צפים אחרים במערכת השמש הפנימית וחומר, דבר המצביע כי כדור הארץ מוקדמת עשויה להיות צנועים יותר מאשר רגוע שהוערך תחילה.
החוקרים מקווים כי תוצאות המחקר הזה לעתיד לדמות את מערכת השמש הקדומה.