יתרונות ההנקה

כך עולה ממחקר חדש שפורסם באינטרנט ב “תזונה האם והילד” המגזין המליצו שנה שלמה של הנקה הנקה בלעדית למשך שישה חודשים מגן על האם והתינוק ממוות בטרם עת ממחלה קשה, לארצות הברית כדי לחסוך יותר מ
הבריאות יעלה ב -4.3 מיליארד $ והוצאות אחרות הקשורות.

ד”ר אליסון Stuebe הביע פי המחקר, המחבר הראשי של תוצאות המחקר מדגישות את החשיבות של מדיניות ההנקה השגת, ד”ר אליסון Stuebe ההנקה העולמי קרוליינה מנגנון הזנת התינוק למיילדות וגניקולוגיה חוקר נכבד אוניברסיטת הייצור צפון קרוליינה
מדע Assoc.

& ldquo; נכון לעכשיו, 22% מהאמהות שילדה ידי שכירת 10 ימים לחזור לעבודה עד, & rdquo; אמר ד”ר Stuebe.
& Ldquo; חופשה בתשלום כך שהאם והתינוק להיות יחד, אשר הוא הכרחי עבור ההנקה.
לפתח חופשה משפחה שילמה יצטרכו בריאות לכל החיים של נשים וילדים, ובמידה מסוימת.
& Rdquo;

עורכי המחקר אמרו ממצאיהם מדגישים את חשיבות התמיכה נשים מילד להיוולד להניק.

& ldquo; הנקה במניעת מחלות והפחתת קונבנציונאלי צפויה לעלות היבט שימושי למדי, & rdquo; אומר המחבר הראשי פרופסור מליסה Bartick, הוא היה פרופסור בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת הרווארד והברית בריאות קיימברידג ‘.
& Ldquo; לממצאי מחקר לאלץ את כל בתי החולים לפתח מגוון של פרויקטים שנועדו לסייע לאמהות טריות ללמוד הנקה.
& Rdquo;

כדי לבצע מחקר זה, צוות המחקר פיתח שני מודלים.
הוא & ldquo; אופטימיזציה & rdquo הטוב ביותר; הקבוצה, רוב האמהות מניקה כמומלץ.
קבוצה נוספת היא השוותה ל & ldquo; לא טוב & rdquo; קבוצה, שבו היישום של מניקות בהתאם לשיעור הנוכחי בארה”ב הנקה, יחס זה נמוך משיעור כל ההמלצות מוצעות.
השימוש קיים נתוני מחקר והממשלה, הם חשבו את ההיארעות והנקה יכולה להפחית את העלות של המחלה, כמו גם מחלות אלה להביא מימוניים ומוות מוקדם.
הערכת

מחלות הילדות, כולל לוקמיה לימפובלסטית חריפה, דלקות אוזניים, מחלת קרוהן, קוליטיס כיבית, דלקות בדרכי העיכול, זיהומים בדרכי הנשימה התחתונות, השמנה, דלקת מעי נמקית, ו SIDS.
עבור אמו, כולל מחקר סרטן השד, סרטן הרחם לפני גיל המעבר, סוכרת, יתר לחץ דם ומחלות לב.

קבוצת חוקרים מצא כי הנקה לא טובים וארצות הברית בכל שנה יותר מ 3340 מקרי מוות מוקדם הקשורים לבלות את 30 מיליארד דולרים בעלויות הטיפול הרפואי בין 1.3 מיליארד $ של II & V ועלויות עקיפות הקשורות למוות מוקדם של 14.2 מיליארד $
העלויות הכרוכות.

& ldquo; ההנקה כבר משמש בעיות בריאות ילדים, בריאות האישה הוא גם ללא ספק נושא חשוב, & rdquo; ממחברי המחקר אלינור Bimla שוורץ אמר, הוא היה פרופסור לרפואה באוניברסיטת קליפורניה, דיוויס.
& Ldquo; לסייע במניעת סרטן השד, סוכרת ומחלות לב, אך נשים רבות לא יודעים שום דבר על יתרונות הנקה.
& Rdquo;