בדיקות מדע קוונטית לווין ניסיוני “מספר מוזי” במסלול אף מתקדמות היטב

נתוני איור: סין פתחה את

כתב לווין הניסוי מדעי הקוונטים הראשון בעולם 12 באוקטובר מ האקדמיה הסינית למדעים נודעים כי לווין ניסיוני מדע הקוונטים של סין ראשונה & ldquo; מוזי מספר & rdquo; לאחר השקה מוצלחת מיום 16 באוגוסט השנה, הוא עכשיו
עבודה היא בדיקות במסלול סביב כדור הארץ, פלטפורמת הלווין בודקת כעת, בדיקות מטען, שלוש בדיקת קישור לוויני פני קרקע מתקדמת בלי תקלות, מערכות הלווין השונות פועלות בצורה תקינה.

פרויקט לווין קוונטי מדען ראשי, מבוא פאן Jianwei אקדמיה, העבודה כולה של בדיקות במסלול אף תימשך כשלושה חודשים, והיא צפויה להסתיים באמצע נובמבר.
In-במסלול הבדיקה תושלם, הלווין יימסר למשתמש ועבר לשלב הניסוי המדעי.

נכון לעכשיו, & ldquo; מספר מוזי & rdquo; פלטפורמת הלוויין השלימה את הבדיקה.
ניטור אנרגיה, מצב סוללה נורמלי, כנפי שמש באספקת החשמל סדירות, פריצה ותפקוד פריק כראוי; פקודה מרחוק הזרקת נתונים, שיעור הצלחה של 100% היבט מרחוק.
בינתיים

, השלים למצב שליטת יחס לווין דעיכת שיעור, מצב רכישת שמש, מצב מורחב גלישת רוח, ומבחן המצב כיוונית אינרציה, מערכת בקרת גישת לווין פועלת בצורה תקינה, ביצועים יציבה; תמסורת ותקשורת נתונים, יציבות מדידה מרחוק חשוב, בדומה לצפים
, מעגל חימום תת-מערכת בקרת חום פועל כהלכה, כדי לענות על הדרישות, ניהול שירות כוכב, מצב שירות לווין מחשב נורמלי, מככב תוכנת שירות כדי לפעול כראוי.
עבודת מטען מבחן

הושלמה.
מטען של כל סימון אתחול יחיד, מצב נורמלי; השלמת העומס הפנימי ממבחן יישור הציר האופטי, את הדיוק של התאמת לציר האופטי כדי לעמוד בדרישות משימה; זיהוי יחיד פוטון עומס בדיקה מיוחד מלא, גלאי פוטון בודדים אינדיקטורים ספירה כהים בדומה לצפים; השלים כל הקרקע
תחנת הצבעה, יציבות טובה, מעקב דיוק כדי לענות על הדרישות, תנאי מזג האוויר הם נפגשו מתחת לדרישות של מטרת התחנה במטרה היו מוצלחת; הסתבכו המקור פועל כהלכה, בהירות מקור האור ואינדיקטורים אחרים כדי לענות על דרישות המשימה; הזרקת פקודת העומס, טלמטריה
העברות נתונים מדעיים או במורד היו תקינות.

ימי מבחן קשר הושלמו באופן חלקי.
שלם עם Xinglong, תחנת דלהי, תחנה אחת במטרת בדיקת תחנת Nanshan, להקים שמים וארץ קישור; ואת השלמת תחנת Nanshan דלהי עם מבחן כפול במטרת להקים שרשרת אור הבילטרליים הסתבכו; עם השלמת התחנה עם עליי
בדיקה מראה, כדי ליצור קישור טלפורטציה אופטי.
לווינים כרגע בהתאמת הפרמטר, וכדי למצוא את הנתונים התקפים תהליך הצטברות נקודת הפעלה הטובים ביותר.
& Ldquo; במהלך תקופה זו, Quantum השלימה את הלווין הראשון בעולם בו זמנית, ליישר עם בדיקות תחנה כפולה דיוק, שהוא אחד הגדולים קשיי הבדיקות כולו, דרישות הדיוק גבוהות מאוד.
& Rdquo; סגן נשיא בכיר חטיבת הנדסת לווין קוונטי מפקד ראשי של מערכת הלווין, אמר וואנג Jianyu, & ldquo; אבל רק יישור bistatic המלא, נוכל לקוות לבצע את הכוכב הבא כדי להפיץ ניסויי שזירה הקוונטית.
& Rdquo; חטיבת יישום מערכת לווין מדע קוונטי הנדסה הכולל

, אמר סגן נשיא חטיבת מערכות לווין פנג Chengzhi, מבחן לווין, פרמטרי ביצועים רבים עולים מפרטי עיצוב.
לדוגמה, בשל הלוויין הקוונטים יכול לעבוד רק בלילה, על מנת להגן על אספקת החשמל, כאשר הניסוי לווין התכנון המקורי רק פעם אחת ללילה, לא יותר מפעמיים.
בלווין ימים לאחר מכן, הקבוצה מצאה כי ביצועי מערכת האנרגיה הוא טובים מאוד, לקבוצה אחרי התייעצויות, החליטה לתת & ldquo; מוזי מספר & rdquo; לעשות 2 או 3 פעמים ניסוי יום, ולבסוף הצליחה.

& ldquo; באופן מסורתי, ימים לווין לייצב, ככל האפשר ללא ניכוי; אך המדענים מקווים הוא לעשות ככל האפשר כאשר התנאים מאפשרים מספר ניסויים.
צוות מדעי ההנדסה הוא המודל צוות ושיתוף פעולה הוא לוויין המדע מונחה אמיתי; מוזי מספר & rsquo; זה & lsquo.
& Rsquo; & rdquo; פנג Chengzhi אמר.

מובן כי הלוויין & ldquo הקוונטים; מוזי מספר & rdquo; הוא אחד הפרויקטים המדע והטכנולוגיה שטח האקדמיה הסינית למדעים של הטייס הראשון סניף אסטרטגי cigarettes לוויין ניסיוני המדע Shop, ב -16 באוגוסט השיקה בהצלחה ממרכז שיגורי הלוויינים ג’יוקואן.
המשימה העיקרית שלה היא לבצע מדע לווין במהירות גבוהה כדי החלפת מפתחות קוונטית, שזירה קוונטית להפיץ ניסוי טלפורטציה קוונטית לווין ולווין-קרקע.