אמצעי מניעה הורמונליים עלולים להגדיל את הסיכון לדיכאון

ממחברי המחקר, ד”ר Oevind Lidegaard באוניברסיטת קופנהגן ועמיתים JAMA “פסיכיאטריה” המגזין דיווח על ממצאיהם.

פי המרכז האמריקאי לבקרת מחלות ומניעתן (CDC) של הנתונים האחרונים מראה כי בארצות הברית, יותר מ -61 אחוזים מנשי פוריות שימוש גיל כלשהי למניעת הריון.

מניעה & mdash אוראלי; & mdash; המכונה גם גלולות למניעת הריון & mdash; & mdash; הוא עדיין הצורה הנפוצה ביותר של אמצעי מניעה, נשים כיום בארצות הברית בין 15-44 שנים על 16% של השימוש בשיטה זו של מניעת הריון.

שילוב גלולות למניעת הריון המכילות אסטרוגן ופרוגסטרון; פרוגסטרון מתייחס ההורמון פרוגסטרון או צורה סינטטית של פרוגסטרון עצמו.
גלולות אלה על ידי ביוץ וזרע מניעה להגיע הביצה קשה יותר לשחק תפקיד כדי למנוע הריון.

הפרוגסטרון בלבד הגלולה & mdash; & mdash; הידוע גם בשם & ldquo; & rdquo;, גלולות בעיקר על ידי מניעת נפגשים זרע וביצית למניעת הריון, ולפעמים עלול לעכב ביוץ.

צורות אחרות של מניעה כולל שתלים למניעת הריון, זריקות, מדבקות, וטבעת נרתיקית & mdash; & mdash; שכולן לשחרר אסטרוגן או פרוגסטרון, או שניהם, השתמשו באמצעי מניעה.

מניעה הורמונליים משפיעים נתונים הקשורים לדיכאון הוא מוגבל מאוד

Ph.D. Lidegaard וצוות המחקר שלו ציין, אסטרוגן, פרוגסטרון רמות לשנות, במיוחד שינוי ברמות פרוגסטרון עשוי להוביל לדיכאון.
עם זאת, הם אומרים, יש מחקר קטן על האם השימוש באמצעי מניעה הורמונליים עלולים להשפיע על הסיכון לדיכאון.

OF UNM Clothing אמר: & ldquo; מטרת המחקר הנוכחי הייתה להעריך החולים או במרפאה פסיכיאטרית, סוג מסוים של אמצעי מניעה הורמונליים משפיעים על השימוש הראשון של תרופות נוגדות דיכאון ואת האבחון הראשון של דיכאון על הסיכון, & rdquo; אמרו המחברים.

כדי להשלים את המחקר שלהם, צוות המחקר של 1995–2,013 נתוני רישום בין מרכזי רישום התרופות הלאומיות הדניות מרכז מחקר הפסיכיאטרי נותח, הכולל נתונים כתוצאה מהזדקנות למעלה ממ’ נשים בין 15-34.

התקופה הממוצעת של 6.4 שנים של מעקב, החוקרים העריכו את המשתתפים להשתמש באמצעי מניעה הורמונליים, התחקות המקרה הראשון של האבחון הראשון של דיכאון טיפול בנוגדי-דיכאון.
החוקרים דיווחו כי מחקרים ראשוניים, אף אחד מהמשתתפים סבלו מדיכאון או נטילת תרופות נוגדות דיכאון.

במהלך תקופת המעקב, 55.5% מהנבדקים, או סתם לאחרונה התחילו להשתמש באמצעי מניעה הורמונליים, 23,077 חולים עם הראשון שאובחנו עם דיכאון, 133,178 מקרים של תרופות נוגדות דיכאון מרשם הראשון.
סיכונים

שימוש באמצעי מניעה הורמונליים אצל מתבגרים הסובלים מדיכאון יותר

מחקר מצא כי, הכוללים, בהשוואה להיעדר שימוש באמצעי מניעה הורמונליים באוכלוסייה, בנוכחות דיכאון או רק לאחרונה התחילה להשתמש המשתתף באמצעי מניעה הורמונליים
סיכון למחלות ושימוש רב יותר של תרופות נוגדות דיכאון.

& ldquo; הנתונים שלנו מראים כי שימוש באמצעי מניעה הורמונליים נערות מתבגרות מאשר נשים מבוגרות להשפיע על השימוש הראשון של תרופות נוגדות דיכאון או האבחון הראשון של דיכאון רגישים יותר להסתכן & rdquo; ציין המחברים.
הוא מאמין כי נערות מתבגרות פגיעות יותר גורמי סיכון לדיכאון.

בסך הכל, החוקרים הגיעו למסקנה כי הממצאים שלהם מראים כי השימוש באמצעי מניעה הורמונליים עלולים להגביר את הסיכון של נערות ונשים עם דיכאון טיפול בנוגדי-דיכאון.
תרופות נוגדות דיכאון ודיכאון אבחון

במחקר זה, כל סוגי שימוש באמצעי מניעה הורמונליים לאחר השימוש משיגים תוצאות טובות.